W rytmie StereoStock!

W rytmie StereoStock!
Stock

Szukając najlepszych imprez muzycznych na klubowej mapie Polski, trafimy na intrygująco brzmiącą nazwę StereoStock. Cykl imprez, które nakręca Stock 84 to muzyka na najwyższym poziomie oraz artyści kreujący trendy muzyczne na świecie. Stock 84 zapewni wyśmienitą zabawę przy niepowtarzalnych dźwiękach w najpopularniejszych klubach w Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie.

Piremierowa impreza z cyklu StereoStock odbędzie się już 14 lutego w stolicy. Gościem sobotniej imprezy w klubie Vinyl będzie Sharam Jey (King Kong Rec./Germany), niemiecki producent i DJ. Kariera tego utytułowanego artysty z Kolonii zaczęła się wraz z remiksem klasyka “Energy 52″ Cafe Del Mar.

Sharam ma na koncie remisy m.in. dla Moby’ego, Salt’n''Pepy, Mylo i… Faith No More, a także ponad 50 własnych nagrań, które wydały takie wytwórnie jak Underwater, Hooj Choons i Airtight.

Rezydentami cyklu StereoStock są Igor (Electricity!/Vinyl) i Bert (Electricity!/Vinyl), wieloletni DJ-e i promotorzy kultury klubowej w Polsce, znani jako Last Robots.

stereo

O atmosferę zabawy zadba Stock 84. Ta uznana na całym świecie brandy zdobywa nowych fanów poprzez zmieszanie jej ze Spritem*. Nowy sposób na dobrze znanego wszystkim Stocka zapewni doskonałą zabawę miłośnikom muzyki elektronicznej.

Zdradzimy, że zaproszenie na kolejną imprezę zaplanowaną na 28 marca przyjęła Lottie (myspace.com/djlottie), która zadba o niepowtarzalny, muzyczny klimat w klubie SQ w Poznaniu. Do zobaczenia na najbardziej topowych imprezach muzycznych z cyklu

StereoStock!

*Short drink - STOCK & SPRITE
SKŁADNIKI: 40 ml brandy Stock 84, kostki lodu. Sprite jako uzupełnienie. Do szklanki z lodem wlewamy brandy. Uzupełniamy Spritem.